MOJE CESTA K ZELENÝM POTRAVINÁM

Zdraví není jen slovo do větru, je to pro mne základní pilíř dobrého života. A právě setkávání se se zajímavými lidmi mi do života přineslo zdravé zelené potraviny. Stalo se to v roce 2014, symbolicky v době, kdy nám do života přišla fenka Bejby, tenkrát ještě štěně. Společnost Green Ways má tuto produktovou řadu: Ječmen, Ječmen na cesty, Chlorella a nově také Dětský ječmen. Právě tyto potraviny již 6.rokem pomáhají mně a celé mé rodině být zdraví, mít energii a zbavovat se chronických obtíží. Miluje je i Bejby a jako zapřisáhlý masožravec si denně svou dávku zeleného zdraví dopřeje. Jezení a pití zelených potravin mi proto dává smysl a spolupráci se společností Green Ways vnímám jako své životní poslání.

Chcete se více dozvědět o zelených potravinách?

Zelené potraviny, které jím a piju:

JEČMEN

jecmen_cz_15151527302437_15460031888267_500x600_tt_90
zdravie5

Ječmen Green Ways je enzymatický elixír plný života. Představte si mladou rostlinku ječmenné trávy, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a roste vzhůru ke slunci. Tento cílevědomý, mladistvý organismus je sklízen v období svého rozpuku. Je zpracován v okamžiku, kdy nasál nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce. Tyto základní elementy se přirozeně přetváří na komplexnější látky, jež poté využívá vyšší potravní řetězec, a tudíž i my.

DĚTSKÝ JEČMEN

Dětský Ječmen Green Ways je prvním ochuceným zeleným ječmenem pro děti na našem trhu. Vyniká osvěžující jahodovou příchutí. Každá sklenka nápoje obsahuje vitamíny, minerály, enzymy a antioxidanty.
Základem produktu je sušená šťáva z listů mladého ječmene. Aktivní látky z ječmene podporují obranyschopnost a přispívají ke správnému fungování organismu.
Díky přidaným jahodám a stévii má výsledný nápoj příjemně ovocnou a nasládlou chuť. 

CHLORELLA

Chlorella obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek. Je například jedním z nejbohatších zdrojů chlorofylu, jemuž vděčíme za život na této planetě. Abychom chlorellu co nejvíce zpřístupnili našemu trávicímu traktu, používáme metodu sprejového sušení STEAM. Ta zaručuje ideální poměr dvou kvalit: vysoké vstřebatelnosti nutričních látek (minimálně 80 %) a minimálního poškození buněčného obsahu.