Díky členství v klubu World Ventures cestuji zadarmo

Přemýšleli jste někdy o tom, že cestování a dovolené nemusejí být jen nákladovou položkou ve vašem domácim rozpočtu? Cestování a služby s ním spojené jsou služby, které se obchodují po celém světe v nepředstavitelném měřítku. Zeptáte-li se svým známych a přátel: “Co by dělal, kdybys měl tolik peněz, že bys nemusel pracovat?”, kolik z nich vám odpoví, že by jen sedeli doma na gauči a nedělali nic?
Pokud chcete cestovat, existuje klub cestovatelů World Ventures, který garantuje svým členům ty nejlepší ceny a podmínky pro cestování. Pokud nakoupím prěs tento klub, vím, že se vždy dostanu na tu nejnižší možnou cenu.

Láka-li vás možnost cestovat a mít pasivní příjem, čtěte dál.

Tento cestovní klub umožňuje doporučovat členství svým známým a získat zato stálou odměnu, ve formě pasivního příjmu. Čím více lidem tento klub doporučíte, tím vyšší odměnu získáte.
Je to jednoduché: budete-li spokojeny s tímto klubem a jejich produkty, stačí jen svou spokojenost sdílet a vaši známí se vás časem zeptají: “Kde nato bereš čas a peníze?”

Sjednejte si členství v tomto klubu a prohlédněte si nabídku. Sami se můžete přesvědčit, zda je to opravdu tak zajímavé. Ja s klubem cestuji již 2 roky a nedám na jeho produkty dopustit.

Vydělejte si na cestování

.

Jak cestovat zadarmo?

1. Zakoupím si členství v klubu World Ventures

Zakupte si členství v klubu World Ventures:

2. Cestuju a užívám si

Vybírejte z produktů a cestujte. 

Každý týden zveřejňujeme nové nabídky. 

3. Doporučuji svým známým, aby dělali to samé.

Sdílejte zážitky a doporučte členství v klubu svým známým.

Cestujte společně s nimi a vytvořte si tak pasivní příjem.

1. Zakoupím si členství v klubu World Ventures

Zakupte si členství v klubu World Ventures:

2. Cestuju a užívam si

Vybírejte z produktů a cestujte. 

Každý týden zveřejňujeme nové nabídky. 

3. Doporučuji svým známým, aby dělali to samé.

Sdílejte zážitky a doporučte členství v klubu svým známym.

Cestujte společně s nimi a vytvořte si tak pasivní příjem.

Zážitky

Dětenice, ČR

Obec Dětenice leží v malebné krajině v Královéhradeckém kraji, severovýchodně od Prahy. Když se naskytla příležitost strávit víkend v tomto středověkém hotelu, neváhaly jsme ani vteřinu. Celý areál je více než jen místem, kde si můžete odpočinout. Najdete zde hospůdku, barokní zámek, pivovar a dokonce kolbiště. I když je okolní česká krajina sama o sobě

Více »

Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Arabský svět pro mne byl vždy velkou neznámou, návštěva Dubaje se proto řadí mezi má první navštívená místa této kultury. A bylo to skutečně ohromující. Jely jsme do Dubaje na pět dní a slibovaly si od toho velký zážitek. Naše představy se naplnily: například jen uměle vytvořený ostrov Palma, jenž sahá až šest kilometrů do

Více »

Costa Favolosa, Středozemní moře

Plavba po moři a spaní na lodi byl můj velký sen už od dětství. Nikdy jsem si neuměla představit, že si to vyzkouším na vlastní kůži a stalo se! Samozřejmě nešlo o žádný dřevěný škuner nebo plachetnici, ale o velký parník poskytující okružní plavby po Středozemním moři se zastávkami v různých přístavech.  Tak tedy: dvanáct dní

Více »